Poradenství a servis

Odborné poradenství od zkušených odborníků na všech pobočkách

Brýle jsou v dnešní době výrazným estetickým doplňkem. Naši zkušení odborníci pravidelně prochází odbornými školeními a proto můžeme zaručit odborné poradenství na všech pobočkách. Rádi Vám pomohou s výběrem obruby podtrhující Vaši osobnost a životní styl. Vzhledem k tomu, že se stále jedná o korekční zrakovou pomůcku, poradíme Vám též s výběrem optimálních dioptrických brýlových čoček, včetně multifokálních. Přesné vyměřování multifokálních čoček do brýlí a výběr brýlové obruby pomocí kamery je samozřejmostí.

Uspokojíme i ty nejnáročnější zákazníky

Uspokojíme i ty nejnáročnější zákazníky nabídkou multifokálních (progresivních) brýlových čoček, např. Exact DS od firmy Omega Optix a množství jiných od dalších našich dodavatelů. Dále pak samozabarvovacích plastových brýlových čoček (Transitions Signature) a speciálních brýlových čoček pro řidiče (DriveWear). Z firem, se kterými spolupracujeme, jmenujme:

  • Omega Optix
  • Konvex
  • Zeiss
  • Rodenstock a další ...

Odborné zpracování zakázky a opravy brýlí


Zabrušovací technika Briot Naše laboratoř je vybavena zabrušovací technikou firmy Briot, která společně s odborností našich zaměstnanců zajišťuje profesionální zpracování Vaší zakázky. Díky dalšímu vybavení naší dílny a zkušenostem jsme schopni zajistit široké spektrum brýlových oprav.


Přesné vyměřování multifokálních čoček


SMART-centration systém SMART-centration systém. Přesné vyměřování multifokálních čoček do brýlí, výběr brýlové obruby pomocí kamery.


Prodejna Kutná Hora
Prodejna Kolín
Probíhající akce na prodejnách

Příjmáme platební karty
Přijmáme karty VISA Príjmáme karty VISA Electron Příjmáme karty MasterCard Příjmáme karty MasterCard EUROCARD Příimáme karty Maestro

© D&M OPTIK